Universitat Rovira i Virgili. La universitat pública de Tarragona



Portada > La Facultat > Qui som?

Facultat de Química



La Facultat

Qui som?

Equip Deganal

Degana Dra. Yolanda Cesteros Fernández 977 558785
977 559798
despatx 227 yolanda.cesteros(ELIMINAR)@urv.cat
Vicedegà Dr. Joan Josep Carvajal Martí 977 558628 despatx L213 joanjosep.carvajal(ELIMINAR)@urv.cat
Secretària Dra. Itziar Ruisánchez Capelastegui 977 558490 despatx 304 itziar.ruisanchez(ELIMINAR)@urv.cat
Responsable del grau de Química Dr. Xavier López Fernández 977 558283 despatx 224 javier.lopez@urv.cat
Responsable del grau de Bioquímica i Biologia Molecular i del doble grau en Biotecnologia i Bioquímica i Biologia Molecular Dra. Montserrat Pinent Armengol 977 559566 despatx 111 montserrat.pinent(ELIMINAR)@urv.cat

Encàrrecs

Relació amb empreses Dr. Francesc Borrull Ballarín 977 559560 despatx 309 francesc.borrull(ELIMINAR)@urv.cat
Relació amb l'ensenyament secundari Dra. Marta Calull Blanch 977 559561 despatx 308 marta.calull(ELIMINAR)@urv.cat
Coordinadora de mobilitat Dra. M. Elena Fernández Gutiérrez 977 558046 despatx 211 mariaelena.fernandez(ELIMINAR)@urv.cat

Oficina de suport al deganat (Visiteu la plana web)

Tècnic de Suport al Deganat Lluis Mateo Ruiz 977 559799 despatx 337 lluis.mateo(ELIMINAR)@urv.cat
Auxiliar Administrativa Marta Cifuentes Viñas 977 559799 despatx 337 marta.cifuentes(ELIMINAR)@urv.cat
Tècnica de Suport a la Qualitat Docent Virginia Mora Pulido 977 558861 despatx 338 virginia.mora(ELIMINAR)@urv.cat

            

Secretaria de Gestió Acadèmica de Campus (Visiteu la plana web)

   

Consergeria (compartida amb la Facultat d'Enologia, visiteu la plana web)

Elena Mur Val 977558600/ 8448 Planta principal entrada a la Facultat elena.mur(ELIMINAR)@urv.cat
Joaquín Yepes Martínez 977558600/ 8448 Planta principal entrada a la Facultat joaquin.yepes(ELIMINAR)@urv.cat
Mónica Morales Jodar 977558600/ 8448 Planta principal entrada a la Facultat monica.morales(ELIMINAR)@urv.cat
Roser Parera Estil·les 977558600/ 8448 Planta principal entrada a la Facultat roser.parera(ELIMINAR)@urv.cat

Tècnic d'atenció multimèdia

Manel Lara Jaenes 977 558570   manel.lara(ELIMINAR)@urv.cat

Directori de la Facultat de Química

Departament de Bioquímica i Biotecnologia

Departament de Química Física i Inorgànica

Departament de Química Analítica i Química Orgànica


Informació